Как увеличить продажи с помощью CRM-маркетинга

Digital CRM система, для розумних продажів

Доступна CRM для малого та середнього бізнесу. Збільшуйте кількість продажів без додаткових витрат на рекламу

Реєстрація

Ваші дані в безпеці

Гнучке налаштування прав доступу

У SpaceBox ви маєте можливість закрити доступ до перегляду, редагування, експорту певних розділів, полів у картках. Співробітник може бачити лише власні замовлення, контакти, угоди тощо. або ті, до яких ви відкриєте йому доступ.

Спробувати безкоштовно

Двоетапна автентифікація

Ви можете налаштувати двоетапну автентифікацію і окрім логіну та пароля система буде запитувати код, який прийде за SMS. Також можна дозволити доступ до CRM системи лише з певних IP адрес.

Завдяки двоетапній авторизації ви повністю виключаєте можливість того, що ваші дані потраплять у сторонні руки.

Ізоляція даних

Для різних облікових записів використовуються розділені бази даних і завдяки цьому немає жодної можливості отримати доступ до бази даних іншої компанії

Чат-бот

Зручний конструктор сценаріїв чат-бота

Автоматизуйте залучення та утримання користувачів через Facebook, Viber, Telegram месенджери.
За допомогою чат-бота:

 • Надсилайте повідомлення
 • Задавайте запитання
 • Надсилайте картки продуктів
 • Зберігайте інформацію про користувача
 • Надсилайте SMS
 • Надсилайте Email
 • Приймайте платежі
 • Надсилайте HTTP запити
 • Індевідуальні налаштування

Автоворонка в месенджерах без знання коду

У SpaceBOX CRM ви можете автоматизувати просування користувача по лійці продажів у месенджерах без знання коду, всі необхідні дії можна налаштувати безпосередньо з інтерфейсу CRM.

SpaceBOX Tracker передає дані боту про те, які сторінки відвідував користувач та дії, що він виконував цих сторінках. Завдяки цьому ви можете переключити тунель, якщо користувач відвідав певну сторінку (наприклад, надіслати відео 2, якщо користувач переглянув відео 1).
(Схема draw.io)

Email, SMS розсилка та розсилка в месенджерах

Email и SMS розсилка

За допомогою Email та SMS розсилки ви можете надіслати повідомлення по вашій базі контактів, лідів або контрагентів, а також по сегментам та рекламним кампаніям.
Створюйте форми, збирайте підписніків, створюйте стилізовані листи і створюйте розсилки сегментованої бази клієнтів.

Розсилка у месенджерах

За допомогою розсилки в месенджерах ви можете масово відправляти повідомлення всім, хто вам хоча б 1 раз написав у Facebook, Telegram або Viber месенджер.

Конструктор форм

Створюйте онлайн-форми для будь-яких завдань

Використовуючи інтуїтивно зрозумілий інтерфейс нашого конструктора форм, Ви в режимі реального часу за лічені хвилини створите потрібну форму.
Проводьте опитування, збирайте резюме та тестові завдання претендентів, відкривайте онлайн-бронювання, збирайте інформацію тощо.

Проводьте А/Б тестування, аналізуючи текст, фон, розміщення та інші дані форми

Спробувати безкоштовно

Чат та месенджери

Месенджери Facebook, Telegram, Viber, Instagram

Вам більше не потрібно перебувати одночасно у всіх соцмережах. Спілкуйтеся з клієнтами через месенджери Facebook, Telegram, Viber, Instagram прямо із системи CRM. Кожен клієнт закріплюється за своїм менеджером. Вся історія спілкування та інформація про клієнта залишається у CRM

Внутрішній чат для співробітників

Наш вбудований месенджер дозволяє вашій команді спілкуватися безпосередньо в інтерфейсі програми. Більше ніяких перемикань між вікнами чи програмами.

RFM сегментация

За допомогою RFM сегментації SpaceBOX буде автоматично розділяти покупців на нових, перспективних, постійних та розуміти коли вони переходять у небезпечну зону.

Розуміючи в якому сегменті клієнт можна автоматизувати реанімаційні ланцюжки, інформувати менеджера коли постійний покупець переходить у зону ризику і робити більш професійні персоналізовані розсилки.

СПРОБУВАТИ БЕЗКОШТОВНО

Сегментація

Сегментація в системі CRM дозволяє виділяти групи клієнтів за різними параметрами. Можливості сегментації дозволяють кваліфікувати клієнтів за параметрами:

 • Картки клієнта
 • Угод
 • Рахунків
 • Замовлень
 • Проектів
 • Документів
 • Платежів
 • Дій на сайті

Маркетингова автоматизація

За допомогою бізнес-процесу ви можете інтегрувати ваші дії в CRM з діями в рекламних кабінетах, SMS, Email та месенджерами. Клієнт бачитиме рекламу, отримуватиме Email та SMS у потрібний момент. Таким чином ви автоматизуєте просування клієнта по лійці продажів.

Для налаштування процесу не потрібно бути гуру програмування та перечитувати тонни документації, весь процес можна налаштувати за 15 хвилин.

Спробувати безкоштовно

Бизнес-процессы

Автоматизація процесів компанії

За допомогою конструктора бізнес-процесів ви зможете автоматизувати з різними умовами зміну полів, постановку завдань, редагування тегів, надсилати персоналізовані SMS та Email клієнтам, створення сутностей тощо.
Це зможе позбавити співробітників від рутинної роботи та підвищити ефективність виконання поставлених завдань.

Бізнес правила

Гнучкі правила заповнення полів

За допомогою конструктора бізнес правил ви можете зробити певні поля обов'язковими тільки при збігу заданих у бізнес правила умов.

Наприклад, обов'язковим є поле "відділення пошти", якщо вибрані поля у замовлення "доставка поштою" та статус замовлення "підтверджений", в в інших випадках поле буде необов'язковим.

Звонки, Email и SMS

Телефонуйте, відправляйте SMS та Email прямо з картки клієнта

За допомогою SpaceBOX ви зможете зробити інтеграцію майже з будь-якою телефонією та SMS сервісом. Не потрібно перемикатися між вкладками, все можна зробити один клік. Контакти, всі листування та записи розмов з клієнтами зберігаються в CRM. Жоден потенційний клієнт не буде втрачено!

Спробувати безкоштовно

Дизайнер системы

Гнучке налаштування полів та колонок

У SpaceBOX ви можете легко створювати, редагувати та видаляти поля, налаштовувати формули, ставити обов'язковість заповнення з певної стадії розділу, приховувати та блокувати для певних користувачів CRM.

Работа с почтой

Підключення зовнішніх поштових скриньок

У SpaceBOX ви можете підключити кілька поштових скриньок, розділяти з прав доступу, створювати особисті скриньки, пов'язувати листи з лідами, замовленнями, угодами, проектами. Зберігати ланцюжки листів прямо у картці клієнта. Автоматизувати надсилання листів за певних умов у різних розділах.

СПРОБУВАТИ БЕЗКОШТОВНО

Стильні персоналізовані листи

У SpaceBOX ви можете створювати шаблони листів, вставляти теги, які автоматично замінюватимуться даними клієнта. Також у CRM є конструктор листів, за допомогою якого ви можете надіслати не просто текст, а красиво оформлену акційну або комерційну пропозицію з персоналізованою інформацією.

Трекер подій сайту

Відстежуйте дії клієнта на сайті

За допомогою нашого трекера ви можете відстежувати потрібні дії клієнта на вашому сайті та при спрацюванні потрібних тригерів вчасно інформувати менеджерів або автоматично надсилати клієнту потрібну інформацію.

Спробувати безкоштовно

Наскрізна аналітика

Цей інструмент насамперед допоможе заощадити час та систематизувати дані про продаж.
Наскрізна аналітика це:
- єдина платформа, де зібрана статистика по всіх каналах маркетингу, що відображає повну картину конверсії
- докладне розширення вирви продажів, яка покаже не лише джерело, звідки прийшов клієнт, але й ключові слова
- система, яка сформує повний цикл угоди з покупцем (від рекламного джерела, з якого прийшов клієнт, до суми, яку він витратив)

Завдання

Завдання в основних розділах

Створюйте завдання в 1 клік прямо з розділів. Насамперед це допомагає планувати дії щодо клієнтів та зв'язкових з ним продажів та проектів.
Працюйте над завданнями спільно, ставте завдання іншим співробітникам.
Відстежуйте час виконання завдання.

Спробувати безкоштовно

Плануйте робочий день

Ви можете поставити завдання, нагадування, запланувати зустріч на певний час на основі розкладу на день, тиждень, місяць.

Kanban дошка

Виконання завдань стало ще простішим. Призначайте та керуйте завданнями за допомогою kanban дошки.
Перемикайтеся між статусами, призначайте на певний день та керуйте часом.

Спробувати безкоштовно

Контакти та контрагенти

Вся інформація про клієнта в 1 місці

Соціальні мережі, телефони, адреси, реквізити, вся інформація про клієнта в одному місці. Завдяки цьому можна проводити ефективну сегментацію для маркетингових цілей.

Спробувати безкоштовно

Вся історія спілкування з клієнтом

Дзвінки, email, SMS, угоди, замовлення, рахунки, файли і т.д. всі пов'язані дані зберігаються у картці клієта. Не потрібно відкривати 10 документів, щоб знайти потрібну інформацію, все в межах 2-х кліків.

Аналітика з бази клієнтів

Зростання клієнтської бази, активності за контактами та контрагентами за певний період. Вибудовуйте правильні взаємини із клієнтом завдяки отриманим даним.

Спробувати безкоштовно

Ліди, угоди, замовлення

Вся інформація у 1 місці

Всі ключові поля, потреби клієнта, бюджет клієнта, завдання, файли, учасники. Проводьте клієнта з вирви продажів і SpaceBOX можна налаштувати так, що вона сама показуватиме менеджеру що робити далі.

Повна історія

Дзвінки, email, SMS, угоди, замовлення, рахунки, файли, комерційні пропозиції, історія спілкування, історія зміни полів, історія зміни етапів і т.д. всі пов'язані дані зберігаються у картці розділу.

Аналітика

Аналізуйте ключові показники, прогнозуйте продажі в розрізі менеджерів та клієнтів та за джерелами залучення клієнтів за певний період. За допомогою аналітики ви зможете визначити етапи, де просідають продажі або відвалюються ліди та вжити необхідних заходів.

Спробувати безкоштовно

Фінанси

Облік фінансів бізнесу

Контролюйте обіг фінансів у вашому бізнесі. Система дозволяє працювати з доходами та витратами у зручному вигляді. Доходи та витрати можна зв'язати з основними сутностями та співробітниками. Налаштовуйте необхідні фінансові звіти.

Конструктор документов

Редактор документів

SpaceBOX CRM дозволяє створювати та редагувати шаблони документів, на основі яких автоматично генеруватимуться документи до основних розділів.
Документ автоматично формується із тих даних, які є у вас в основній сутності. Це може бути угода, лід, контакт, компанія і т.д.

Підтримка

Фіксуйте звернення клієнтів

Для управління лояльністю клієнтів важливо фіксувати будь-які звернення. У SpaceBOX CRM ви можете фіксувати та керувати зверненнями клієнтів. Звертання можна створювати вручну, фіксувати під час дзвінка або налаштувати створення звернень із сайту через наше API.

Продукты

Зберігайте всю базу товарів у SpaceBOX. Товари та послуги можна розділяти за категоріями, підготогоріями, брендами, постачальниками, виробниками. Завантажуйте товари в мультивалютні прайс-листи. Додайте потрібні вам додаткові поля до картки товару, прораховуйте потрібні значення завдяки формулам, які ви можете створювати та редагувати у бізнес-процесі.

Спробувати безкоштовно

Управление проектами

Плануйте свої проекти та керуйте завданнями за допомогою SpaceBOX CRM. Розділіть свої проекти на групи завдань, підзадач та етапів. Організуйте та плануйте завдання, встановлюйте терміни виконання, тривалість та залежності. Використовуйте різні робочі місця для особистих завдань та етапів, а також для командних проектів. Ви можете делегувати процес керування проектом членам команди та переконатися, що його можуть бачити лише люди відповідальні за проект.

Склад

Завдяки модулю склад у SpaceBOX CRM ви зможете керувати всіма потрібними операціями на складах. Закупівлі, приходи, відвантаження, переміщення між складами, повернення, списання, інвентаризації, керування товарами на реалізацію та мультивалютні прайс-листи. Ви завжди бачитимете актуальні залишки на ваших складах.
Використовуйте QR та штрих-коди, щоб збільшити швидкість обробки продуктів.
Записи про всі дії з продуктами автоматично зберігаються в системі і змінити ці дані неможливо.

Спробувати безкоштовно